Kurumsal

Kahvending; ülkemizde en hızlı büyüyen vending firmalarından biri olarak;  Kırklareli, Lüleburgaz, Pınarhisar, Ahmetbey, Saray, Kapaklı ve Çerkezköy bölgelerinde hizmet vermek amacı ile bölgenin orta noktası olan Vize’ de kurulmuştur.

Kahvending; 16 farklı ürün sunabilen Sıcak İçecek(Çay – Kahve çeşitleri) Otomatları, Snack(Yiyecek – Soğuk İçecek) otomatlarının işletmesini, kiralanmasını, teknik servis ve ürün tedariğini 7 gün 24 saat kesintisiz hizmetiyle sunmaktadır.

Kahvending; fabrikalar, üretim tesisleri, okullar, hastaneler, askeriyeler, şirketler, çeşitli kamu kurum ve kuruluşları ve diğer toplu yiyecek ve içecek tüketilen yerlerde hizmet vermektedir.

Kahvending; Teknik servis ekibiyle 7/24 kesintisiz olarak teknik destek, kurulum, işletim, yedek parça ve ürün tedariği hizmeti vermektedir.

Misyonumuz;

Müşteri memnuniyeti doğrultusunda; müşteri beklentilerini karşılayabilmek adına 7/24 kesintisiz hizmet vererek;  nihai tüketicilere, işyeri yönetimleri ve çalışanlarına ; güvenilir, kaliteli, hijyenik, modern, yenilikçi, sağlıklı, eğlenceli ve profesyonel bir hizmet sunmak.

Vizyonumuz;

Sektöründe emin adımlara büyüyerek; bölgede ve ülkemizde sektörün öncüsü olmak,

Bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunarak toplumsak gelişmeye katkı sağlamak,

Türkiye’nin önde gelen kaliteli ve saygın kuruluşları arasında yer almak.